Шановний Євгене Сергійовичу!

Прийміть наші щирі вітання з Днем народження!

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег.

Відкриті по життю, толерантні у роботі, виважені в рішеннях, сміливі в діях, комунікабельні у спілкуванні, професіонал своєї справи. Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час діяльності на посаді заступника начальника ГУНП в Чернігівській області – начальника слідчого управління.

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Прийміть слова подяки за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію.

Шановний Євгене Сергійовичу!

Міцного здоров'я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних, мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Хай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking