Шановний Юрію Леонтійовичу!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ваше життя – це яскравий приклад чесного служіння Вітчизні, високої відповідальності за доручену справу, енергійності та наполегливості. Освіченість, компетентність, величезна працездатність є складовими Вашого успіху та авторитету. Вам завжди вистачає послідовності та професійного сумління, щоб вірно служити Закону, сміливо і непохитно відстоювати істину.

Ваш талант організатора і мудрого порадника викликають і досі глибоку повагу не лише у стінах Донецького юридичного інституту, а й далеко поза його межами.

Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування майбутнім поліцейським.

Ви – високопрофесійний керівник, який успішно очолював наш навчальний заклад упродовж 14 років, керуючись у своїй роботі такими цінними якостями як почуття нового, принциповість, наполегливість у досягненні поставленої мети, а в ряді випадків здійснення занадто ризикованих кроків. Ваш оптимізм і сміливість, спрямовані на успішний розвиток і розбудову навчального закладу, забезпечили Донецькому юридичному інституту високий рейтинг на теренах освіти і науки України.

Завдяки відданому служінню освітянській справі, педагогічній майстерності та просвітницькій праці Ви зробили вагомий внесок у забезпечення інтелектуального потенціалу нації та підготовку молоді до самостійного майбутнього.

Ви – Ректор з великої літери. Людина, яка доклала великих зусиль для створення провідного і авторитетного закладу системи МВС. Саме тому випускники, серед яких представники влади всіх рівнів, керівники підприємств і відомств, організацій та установ, – це заслужена слава вишу.

Мудрість, доброту, справедливість та щирість Вашої душі знає кожен, хто хоч раз мав нагоду разом працювати чи спілкуватися.

Колектив співробітників, науково-педагогічного складу, курсантів, студентів, слухачів, аспірантів, випускників і ветеранів Донецького юридичного інституту пишається Вами як першим ректором, який є хранителем великих традицій, закладених ще з дня заснування нашого навчального закладу.

Шановний Юрію Леонтійовичу!

Бажаємо Вам міцного здоровя, миру, щастя, добра й благополуччя. Щасливих днів і плідних справ, гарного настрою, легких доріг, вірних друзів, родинного затишку і тепла. Хай доля буде прихильною до Вас, щедро дарує многії літа у здоровї, а Боже благословення оберігає.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking