Шановна Катерино Іванівно!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

У цей святковий день висловлюю щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та яскравою і багатогранною особистістю.

Розпочавши у 1997 році свою активну діяльність в органах юстиції, Ви і до сьогодні лишаєтеся вірною обраній справі, яка приносить гідні результати на ниві юриспруденції.

Завдяки виваженості та мудрості Ваших вчинків Ви відома не лише в Україні, але й поза її межами, оскільки Ви людина, яка своєю кропіткою працею прокладає дорогу світлому майбутньому рідної Держави, адже Вашому авторству належить Концепція реформування нотаріату України на 2010-2015 роки нотаріальної реформи 2012 року, внаслідок якої Україну прийнято до Міжнародного союзу нотаріату та реформи у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно з наданням нотаріусу статусу державного реєстратора.

За Вашою безпосередньою участю розроблено низку концепцій та інших нормативно-правових актів, які спрямовані на забезпечення прав і свобод громадян України. Численні монографії, співавторство книг і понад сотні наукових статей у фахових виданнях та інших друкованих ЗМІ значно збагатили діяльність нотаріату нашої держави.

Втілення наполегливості і самовідданості, високі досягнення у царині юридичної науки та практики є запорукою успіху на посаді директора Інституту права і післядипломної освіти Міністерства юстиції України, керуючись у своїй діяльності виключним професіоналізмом та багаторічним досвідом керівної роботи.

Також нагородженні Державною нагородою – орденом княгині Ольги ІІІ ступеня Указом Президента України від 20.01.2018 № 11/2018 з нагоди Дня Соборності України!

Ми дуже вдячні Вам за порозуміння та особисту підтримку вишу-переселенця. Надані Вами примірники науково-практичних коментарів до законів України «Про судоустрій та статус суддів» та «Про запобігання корупції» використовуються не тільки для забезпечення навчального процесу, а й при підготовці навчально-методичної літератури та при написанні наукових статей і доповідей на конференції.

Ви завжди випромінюєте незрівняну жіночність і витончену елегантність. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Шановна Катерино Іванівно!

У цей весняний святковий для Вас День від усієї душі щиро бажаємо безмежного щастя, здійснення мрій та бажань! Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю! Яскравих емоцій і незабутніх вражень.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

 

Real time web analytics, Heat map tracking