Шановний Олеже Валерійовичу!      

Прийміть  найщиріші вітання з нагоди Вашого 50-річного Ювілею від Дня народження!

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків.

Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність сприяли блискучій кар’єрі. Натепер Ваша служба на посаді начальника Управління з охорони важливих державних об’єктів Головного управління Національної гвардії України заслуговує глибокої поваги та пошани.

Цілеспрямованість, відданість справі, компетентність і почуття обов’язку – це ті риси Вашого характеру, які є запорукою щирої поваги колег та друзів. А Ваш досвід – це найкращий помічник на впевненому шляху вперед до нових звершень.

Шановний Олеже Валерійовичу!

Від щирого серця бажаємо Вам вдосталь: посмішок, вдалих ситуацій, успіхів, підтримки, геніальних ідей. Зичимо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking