Шановний Мар’яне Петровичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

За Вашими плечима – людини знаної і шановної – життєва мудрість і визнання. Ваш досвід, професіоналізм, прогресивне мислення та ґрунтовний підхід до справ допомогли Вам реалізувати себе як поважну особистість на посаді проректора Львівського державного університету внутрішніх справ.

Повсякденна діяльність на відповідальній посаді вимагає від Вас відданості справі, принциповості. Мудрість, доброту, справедливість та щирість Вашої душі знає кожен, хто хоч раз мав змогу разом попрацювати чи спілкуватися з Вами.

Ви - справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. Ваш професіоналізм та наполеглива праця робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу серед колег, студентів та курсантів.

Шановний Мар’яне Петровичу!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Хай разом з Вами по життю завжди йде натхнення та вдача, а від усіх життєвих негараздів захищає тепло та затишок родинної оселі.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking