Донецький юридичний інститут здійснює свою освітню діяльність у славному промисловому місті Кривому Розі.

Однак інтерес громади міста до нашого вишу-переселенця, до долі працівників, які залишившись вірними Присязі народу України, адже інститут є відомчим навчальним закладом Міністерства внутрішніх справ, покинули свої рідні домівки та приїхали разом з Альма матер на нове місце дислокації з часом не стихає, а навпаки набирає обертів.

Завдяки широкій профорієнтаційній роботі колективу інституту, активній участі у громадському, зокрема спортивному житті, містян, залученні до наукових заходів, які проводяться у виші, студенства та викладачів вищих навчальних закладів Кривого Рогу діяльністю Донецького юридичного інстиуту та життям його працівників щиро цікавляться.

Не лишається така активність ДЮІ поза увагою представників ЗМІ – наших медіапартнерів, суттєва підтримка яких є необхідною нашому вишу саме зараз.

Ось так з нагоди Дня журналіста в рекламно-інформаційній газеті «Бізнес партнер КР» опублікували статтю історії жіночої гандбольної команди «ДЮІ- Кривий Ріг».

Розповідається про виникнення жіночого гандболу в Україні, створення нашої жіночої команди, про наших лідерів, про відродження гандболу в м. Кривий Ріг, а також про наш рідний виш.

Пропонуємо до Вашої уваги ознайомитися з текстом публікації:

 

 

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking