З метою розвинення співпраці з громадськими організаціями відбулося підписання Меморандуму між Громадською організацією «Колегіум Анни Ярославни - Схід і Донецьким юридичним інститутом МВС України.

Документ підписали ректор інституту, доктор юридичних наук, професор Віктор Бесчастний та голова громадської організації Вікторія Гордієнко.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Метою спільної діяльності є встановлення партнерських відносин і розвиток довгострокового, ефективного та взаємовигідного співробітництва, спрямованого на реалізацію спільних проектів. Зокрема, сприяння спільній науково-дослідній, навчальній та культурно-просвітницькій діяльності;  використання сучасних програм і технологій  для підготовки кадрів високої кваліфікації, в тому числі, для органів державного управління; сприяння створенню стратегії регіонального розвитку, вдосконаленню державної соціально-економічної політики на місцевому рівні; створення необхідних забезпечень (методичних, організаційних, інформаційних, кадрових, інфраструктурних та ін.) за пріоритетними напрямами для вирішення завдань спільних проектів.

Новий формат співпраці передбачає спільну діяльність у рамках цього Меморандуму в різних формах, а саме обмін фахівцями і делегаціями; проведення науково-дослідних робіт; створення спільних робочих груп; створення спільних підрозділів у форматі договорів про спільну діяльність або спільних підприємств тощо.

Донецький юридичний інститут МВС України постійно працює над розширенням контактів співпраці не тільки з міжнародними організаціями, а також із національними інституціями.

 

Факультет № 2

Real time web analytics, Heat map tracking