Шановна Людмило Іванівно!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Бути директором – щоденна складна робота. Ви чудова людина, а Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності, професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність, відкритість здобули Вам заслужений авторитет серед колег.

За Вашими плечима – досвід і визнання, більше того – Ви людина прогресу.

Безперечно, доля щедра до Вас, вона подарувала Вам – високий інтелект, красу, наполегливість, рідкісний талант підтримувати та вести за собою інших. Ви завжди випромінюєте незрівняну жіночність і витончену елегантність.

Ваші невичерпна енергія, працелюбність, мудрість та вольовитість у поєднанні з відкритістю та людяністю насправді вражають.

Шановна Людмило Іванівно!

Бажаємо безперешкодної дороги до успіху,  успішного ведення справ, високих досягнень і перспективних планів. Хай Вас завжди супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю  рідних. Щиро бажаємо Вам у робочій діяльності випромінювати творчу енергію, успішний дух керівництва!

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking