Шановна Інно Олексіївно!

У цей святковий для Вас день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваша професійна діяльність починається з асистента кафедри української мови Донецького державного університету та згодом Ви приєдналися до дружнього колективу вишу, ставши викладачем кафедри мовної підготовки. Приємним є той факт, що Ваш професійний зріст відбувся саме на теренах нашого навчального закладу. Викладач кафедри історії і українознавства, редактор відділу науково-дослідницької та редакційно-видавничої роботи, старший викладач-методист відділу контролю за навчальним процесом навчально-методичного центру, начальник відділення організаційно-аналітичної роботи та контролю – це той, неоціненний досвід, який натепер допомагає Вам і надалі успішно працювати на теренах провідного  Львівського державного університету внутрішніх справ МВС України.

Відповідальність, працелюбність, витримка та творчий підхід, притаманний Вам, забезпечили Вам повагу серед колективу інституту та поза його межами.

Ви  випромінюєте чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій діяльності. 

Шановна Інно Олексіївно!

У цей весняний святковий для Вас День від усієї душі щиро бажаємо безмежного щастя, здійснення мрій та бажань! Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю! Яскравих емоцій і незабутніх вражень.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking