Шановний Андрію Андрійовичу!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ваш профессіоналізм, цілеспрямованість, доброзичливе відношення до колег, висока працездатність роблять з Вас дуже цінного співробітника.

Ви як ніхто інший знаєте особливості роботи чергової частини, постійно пропонуєте шляхи вдосконалення роботи щодо перепускного режиму в інституті, охорони його об’єктів, організації внутрішньої служби.

Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності.

Ви успішно в Донецькому юридичному інституті захистили дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 – кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право;

Ваша енергійність та життєрадісність, високі моральні принципи, здатність оперативно вирішувати службові завдання не рахуючись з особистим часом, безперечно, забезпечують Вам повагу серед керівництва і співробітників інституту.

Шановний Андрію Андрійовичу!

Бажаємо Вам міцного здоров'я,  миру,  благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають негаразди й непорозуміння.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking