День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня - в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів.

День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.

Журналістика є однією з головних підвалин, на яких ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Журналісти - майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони великою мірою формують свідомість громадянина, його характер, поведінку, вчинки, активну життєву позицію.

Журналістська праця постійно служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоді в суспільстві. Пристрасне слово журналіста не просто піднімає дух – воно зцілює у людях віру, вселяє надію, допомагає у вирішенні життєво важливих проблем та є неоціненною підтримкою на шляху якісних перемін у житті.

Своєю щоденною працею, ви створюєте інтелектуальний простір для розбудови України та громадянського суспільства, розвиваєте глибокий дискурс щодо важливих проблем історії сьогодення та майбутнього країни. Попри всі проблеми та перешкоди ви чесно робите свою справу, відстоюєте принципи справедливості, демократії і законності.

Донецький юридичний інститут МВС України неодноразово заручався підтримкою Вашого інформаційного поля, що стало запорукою не лише надійної співпраці, а й формування міцних дружніх стосунків. Користуючись нагодою, від імені колективу вишу-переселенця, висловлюю щиру подяку за неоцінену допомогу, що сприяє і подальшому зрощенню позитивного іміджу закладу вищої освіти та професії поліцейського.

Завдяки Вам, шановні журналісти, мільйони читачів, глядачів і слухачів оперативно отримують об’єктивну, правдиву інформацію. Ваші матеріали поповнюють яскравими, незабутніми сторінками літопис нашої держави. На Вас покладена важлива місія - стояти на сторожі демократії, професійно, самовіддано і чесно служити своїй справі, своєму народу на благо України.

Шановні журналісти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня журналіста. Ваша повсякденна, наполеглива праця, високопрофесійне почуття обов’язку, відданість справі здобули широке визнання і шану великої армії читачів і шанувальників вашого таланту. Бажаємо великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, а також міцного здоров"я, особистого щастя, сімейного благополуччя, нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики. Хай і надалі ваше відкрите і щире слово служить правді та істині, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до вас, дарує щастя і здоров’я на довгі-предовгі літа.

Бажаємо у цьому кожному журналісту здійснення нових творчих задумів та удач. Світлими хай будуть помисли, щирими думки, переконливим журналістське слово.

Відділ комунікації та міжнародних зв’язків

ДЮІ МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking