Шановний Олександре Олександровичу!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваш попередній досвід роботи, вагомі професійні досягнення, енергія, завзяття, почуття відповідальності принесли заслужений авторитет не лише в Україні, а й за її межами.

Зосереджуючи свої зусилля на збереженні та розвитку вишів-переселенців Ваша особиста наполеглива й принципова увага та небайдужість до їх діяльності на чолі Координаційного центру переміщених ВНЗ сприяє збереженню та впевненості в подальшому розвитку науково-педагогічної місії навчальних закладів на освітніх теренах Української держави.

Ви є майстром своєї справи, а значить прикладом для гарного наслідування. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами.

Висловлюємо Вам, слова щирої вдячності за те, що у такий непростий для нашого вишу-переселенця час ми постійно відчуваємо Вашу допомогу та особисту підтримку у розвитку наукового та освітнього потенціалу Донецького юридичного інституту. Ми пишаємося тим, що нам завдяки Вашій особистій підтримці вдається зберігати та розвивати традиції освіти і науки Донбасу в Україні та разом досягати нових професійних висот. Сподіваємося, що наша подальша плідна співпраця не буде припинятися, а навпаки – міцнішатиме та скріплятиметься лозою дружніх стосунків на благо розвитку освітньої діяльності вишів Донеччини.

Шановний Олександре Олександровичу!

Бажаємо міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Хай Ваш шлях буде наповненим новими досягненнями,а людська шана буде подякою Вам за плідну працю,чуйність,уміння творити добро.

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

 

Real time web analytics, Heat map tracking