Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

У цей святковий день висловлюю щире захоплення Вами як справжнім професіоналом своєї справи та яскравою і багатогранною особистістю.

Ви були керівником Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, одним із пріоритетних завдань якого є зміцнення потенціалу правоохоронних органів у боротьбі з міжнародною злочинністю та поліпшенню професійної підготовки поліцейських. У період реформ та якісно-нових змін в системі МВС активна Ваша діяльність сприяє євроінтеграційним процесам нашої Держави.

Ваш приклад щоденної сумлінної роботи над собою, вимогливості й працездатності, талант організатора і мудрого керівника, викликають глибоку повагу.

Ви є майстром своєї справи, а значить прикладом для гарного наслідування. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Окремої уваги заслуговує тривала благородна співпраця з Донецьким юридичним інститутом. За підтримки та Вашої безпосередньої участі нашим навчальним закладом неодноразово проводилися наукові заходи міжнародного рівня, що стало вже доброю традицією співробітництва Фонду та Інституту.

І сьогодні у цей непростий для нас час для Ви приділяєте особливу увагу нашому вишу-переселенцю, яскравим свідченням чого є проведений цьогоріч у м. Маріуполі круглий стіл, що торкався актуальних проблем торгівлі людьми в умовах антитерористичної операції.

Низький уклін і велика шана Вам за систематичну допомогу Донецькому юридичному інституту.

Шановний Сергію Вікторовичу!

Бажаємо міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Хай Ваш шлях буде наповненим новими досягненнями,а людська шана буде подякою Вам за плідну працю,чуйність,уміння творити добро.

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking