Науковці, докторанти, ад’юнкти (аспіранти), курсанти та студенти Донецького юридичного інституту МВС України отримали доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link , а саме: журналів Springer 1997-2020 рр. та електронних книг Springer 2017 р.

Відтепер усі передплачені 9662 назви книг доступні нашим користувачам назавжди, тому не забудьте додати записи до своїх бібліотечних каталогів.

Університети та наукові установи, які раніше оформили через ДНТБ доступ до баз даних Scopus або/та Web of Science, отримають доступ до Springer Nature автоматично.

Передплату за кошти держбюджету забезпечило МОН України через Державну науково-технічну бібліотеку (ДНТБ). Підключення стартувало 3 січня 2020 року.

«Інтеграція наших науковців у світовий дослідницький простір є одним з пріоритетів роботи МОН на найближчі 5 років. Звісно, важливим елементом такої інтеграції є вільний доступ українських вчених до результатів роботи їхніх закордонних колег. Тепер ми забезпечили доступ до всіх журналів Springer Nature – одного з найбільших світових видавців академічних і науково-популярних книг та журналів», – повідомив гендиректор директорату науки МОН Дмитро Чеберкус. Він окремо наголосив, що для українських вчених будуть відкриті саме повні тексти. Такий винятковий доступ до ресурсів провідного наукового видавця організовано вперше за часів незалежності.

«Це – необхідне рішення для української науки, адже Springer Nature є одним з найпопулярніших видавців серед наших авторів-учених. Доступ до повних текстів дозволить їм краще розуміти актуальність тих чи інших досліджень, готувати якісніші статті чи лекцій, шукати наукові контакти тощо», – зазначив Дмитро Чеберкус.

 

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02

Доцент кафедри юридичних дисциплін факультету №2

Анна Політова

Real time web analytics, Heat map tracking