Профорієнтаційна робота виступає основою успішного проведення вступної компанії Донецького юридичного інституту МВС України. При цьому вже стало доброю традицією залучати до проведення профорієнтаційних заходів представників студентської спільноти.

31.01.2020 року було проведено спільний виїзний профорієнтаційний захід на тему «Профорієнтаційні зустрічі у колі представників сільської молоді та адміністрації Надеждівської сільської ради Криворізького району». Ініціатором зустрічі виступила представник Управління освіти, культури, молоді та спорту Криворізької районної державної адміністрації Марина Воронько (виконуюча обов’язки директора КПНЗ"ДЮСШ", Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Підтримали ініціативу завідувач кафедри господарсько-правових дисциплін, кандидат юридичних наук, доцент Віталій Кадала. Профорієнтаційні зустрічі було проведено доцентами кафедр Оленою Гузенко та Євгенією Павліченко, а також представниками студентської спільноти факультету № 3 Донецького юридичного інституту МВС України Катериною Товкач ( 3 курс, група 308) та  Артуром Новіковим ( 4 курс, група 405).

Профорієнтаційна робота була проведена з представниками Надеждівська сільська рада Криворізького району (53042, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Надеждівка, вул. Садова, буд. 22, телефони (0564) 77- 21-37, (0564) 71-21-70, Сільський голова Ірина Ганець, заступник сільського голови Тетяна Бондарь), яка була створена в 1982 році та розташована в Східній частині Криворізького району Дніпропетровської області. До її складу увійшли населені пункти Надеждівка, Братсько-Семенівка, Маяк та селище Пичугине. До профорієнтаційної зустрічі долучилися секретар Надеждівської сільської ради Тетяна Михайлець,  головний бухгалтер Наталія Мішкіна, спеціаліст по бухгалтерському обліку Надія Поденежна. Основною темою профорієнтаційної зустрічі стало: обґрунтування доцільності навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України, необхідності постійного підтримання професійного рівня та розкриття висунутих вимог до вступу на денну та заочну форму навчання у заклади вищої освіти України у 2020 році. При цьому було звернуто увагу на особливості одержання освітнього ступеня «бакалавр» та «магістр» на денній та заочній формі навчання за спеціальностями, які запропоновано в Донецькому юридичному інституті МВС України.

Представникам Надеждівська сільська рада Криворізького району було надано пакет рекламних прайсів та запропоновано їх розповсюдження між представниками  населених пунктів, які включено до складу Надеждівської сільської ради  ( село Братсько - Семенівка, село Маяк та село Пичугине). В цілому профорієнтаційна зустріч відбулася в доброзичливій атмосфері, у форматі професійного діалогу.

Наступним етапом профорієнтаційних зустрічей стало відвідування педагогічного колективу Опорного комунального закладу «Надеждівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад)» Криворізької районної ради Дніпропетровської області (.53042, Дніпропетровська область, Криворізький район, село Надеждівка, вулиця Садова , будинок 24, телефон (0564)77-21-17. E-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..  Директор: Ірина Качуровська). До профорієнтаційної зустрічі долучилися заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики Світлана Запорожець та заступник директора з виховної роботи, вчитель фізичної культури та основ здоров'я Раїса Прилипко. Темою профорієнтаційної бесіди на рівні адміністрації ОКНЗ «Надеждівський НВК» (ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ) стало обговорення особливостей отримання вищої освіти  на базі Донецького юридичного інституту МВС України з урахуванням новацій здачі ЗНО у 2020 році та правил підготовки фахівців за державним замовленням, коштів фізичних та юридичних осіб для отримання освітнього ступеню «бакалавр» за спеціальностями «Право» (спеціалізація «досудове розслідування»), «Правоохоронна діяльність» (спеціалізація «кримінальна поліція, превентивна діяльність»), «Публічне управління та адміністрування» та «Економіка» (спеціалізація «Економічна безпека підприємств»). Зустріч з учнівським колективом (20 учнів) відбулася в дружній атмосфері. Учні отримали відповіді на питання, які їх цікавили, вислухали інформацію про напрямки підготовки фахівців з метою отримання освітнього ступеню «бакалавр» із урахуванням змін вступної компанії 2020 року та проявили зацікавленість до обладнання інспектора-криміналіста, яке студентка 3 курсу групи 308 факультету № 3 Донецького юридичного інституту МВС України Катерина Товкач продемонструвала  під час проведення заходу. Проведене анкетування виявило учнів, які бажають вступити до Донецького юридичного інституту МВС України.

Мету спільного виїзного профорієнтаційного заходу на тему «Профорієнтаційні зустрічі у колі представників сільської молоді та адміністрації Надеждівської сільської ради Криворізького району» можна вважати досягнутою. Всі учасники заходу отримали повну інформацію про доцільності та особливості навчання в Донецькому юридичному інституті МВС України та повні пакети рекламних агіток. На згадку про захід було зроблено ряд фото.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 

Доцент  кафедри  ГПД Олена ГУЗЕНКО,

Доцент кафедри  ДПД та МП Євгенія ПАВЛІЧЕНКО

Real time web analytics, Heat map tracking