Протягом тижня в інституті проходили святкові заходи присвячені 27-ій річниці з Дня отримання статусу закладу вищого навчального закладу. Не залишилися осторонь і представники кафедри господарсько – правових дисциплін, яку очолює кандидат юридичних наук, доцент Віталій Кадала. З метою підтримки ініціатив адміністрації інституту, які затверджено т.в.о. ректора Донецького юридичного інституту МВС України, доктором юридичних наук, старшим науковим співробітником, капітаном поліції Єгором Назимко Віталій Кадала (куратор групи 405 факультету №3) запропонував науково-викладацькому складу кафедри господарсько-правових дисциплін підготовити разом з студентами 1-го, 2-го та 3-го курсів факультету №3 Донецького юридичного інституту МВС України фото на конкурс. Підтримали ініціативу адміністрації інституту та завідувача кафедри куратори Дмитро Іваненко (група 111 факультету №3), Олена Гузенко (група 208 факультету №3) та Тетяна Хайлова (група 309 факультету №3).

Завідувач кафедри Віталій Кадала запропонував зустрітися зі студентською спільнотою та визначитися з тематикою фотосесії. Лунало багато пропозицій серед яких зупинилися на темі «Ми пишаємося тобою Альма матер». При цьому студентські колективи разом з кураторами визначилися з місцем проведення фотосесій, а також її тематикою в межах обраної головної теми.

Доцільно відзначити зацікавленість студентів у проведені заходу на темі «Ми пишаємося тобою Альма матер». Обговорення символів, які мали супроводжувати фото викликало бурну дискусію, приємне враження справила зацікавленість, ініціативність, сміливість  та творчість студентських позицій. Проведення фото сесії відбулося у веселій та дружній атмосфері. Кожен учасник від щирого серця вклав частку своєї душі, ініціативи та креативності під час виконання своєї ролі. Саме в такі моменти студентського життя чітко простежується рівень доброзичливості, вихованості та толерантності. Загальне керівництво фотосесіями, які провели студенти 1-го, 2-го та 3-го курсів факультету №3 Донецького юридичного інституту МВС України здійснив Віталій Кадала спираючись на пропозиції кураторів Дмитра Іваненко, Олени Гузенко та Тетяни Хайлової. В кінці Віталій Кадала подякував всім учасникам та ще раз привітав присутніх з 27-ої річницею з Дня отримання статусу закладу вищої освіти. Фото, які виставлено  на конкурс представлено в репортажі.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Доцент кафедри  ГПД Олена ГУЗЕНКО

Real time web analytics, Heat map tracking