Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Популяризація діяльності Донецького юридичного інституту МВС України здійснюється за допомогою багатьох каналів: розміщення бігбордів, виступи у засобах масової інформації, розміщення профільних статей, проведення днів відкритих дверей та фестивалів поліцейської та юридичної освіти, діяльність юридичних клінік, зустрічі з громадськістю тощо. При цьому співробітники нашого вишу заслужено користуються повагою громадськості як Кривого Рогу так і Маріуполю. Тому їх доволі часто запрошують виступити експертами із актуальних питань правового забезпечення різних аспектів функціонування держави, місцевих територіальних громад та життя людей.

Розуміючи важливість профорієнтаційної роботи кафедри господарсько-правових дисциплін факультету №3 та кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету №1 не дивлячись на новорічні свята в січні 2020 року здійснювали активну діяльність у цьому напряму.

Так було здійснено розміщення профільної профорієнтаційної статті у обласному виданні – Миколаївські новини, яке є друкованим та електронним засобом масової інформації. В статті розповідається про вибір майбутньої професії, про освітню діяльність, яка здійснюється Донецьким юридичним інститутом МВС України, про тривалу історію розвитку закладу та про його видатних випускників. Також в січні 2020 року співробітником вишу в одній з передач регіонального телеканалу був наданий коментар по актуальним питанням, що стосуються діяльності суб’єктів господарювання та споживачів. У ході програми нашим співробітником було пояснено позитивні та негативні моменти застосування реєстраторів розрахункових операцій та касових апаратів.

На наступні місяці зазначені структурні підрозділи планують проведення додаткових профорієнтаційних заходів з метою висвітлення та популяризації діяльності Донецького юридичного інституту МВС України.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 01
  • 02
  • 03

Кафедра господарсько-правових дисциплін факультету №3

Кафедра кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету №1