Цього року Донецький юридичний інститут МВС України відзначив своє 27-річчя на освітніх теренах нашої держави. За цей час пройдено непростий, але надзвичайно діяльний і результативний шлях.

Протягом багатьох років наш навчальний заклад приділяє значну увагу роботі з учнівською молоддю, творчій співпраці з іншими навчальними закладами.

Доцентами кафедри юридичних дисциплін Ганною Бугою та Олександрою Северіновою проведено серед студентів та курсантів 1 курсу факультету №2 лекцію про історію становлення і розвитку Донецького юридичної інституту МВС України та експрес-конкурс (вікторини) під назвою «Донецький юридичний інститут: Донецьк-Кривий Ріг-Маріуполь»

Науковці розповіли студентам та курсантам, що головним завданням юридичної науки, є сприяння через державні і правові інститути розквіту особистості і подоланню перешкод на цьому шляху, ефективному використанню людського потенціалу, створенню умов для найповнішої реалізації прав і свобод людини і громадянина. Юридична наука спрямована на здобування, узагальнення, систематизацію і використання знань про державно-правову дійсність, її особливістю є спільне дослідження права і держави в їх єдності, взаємозв’язку і взаємовпливі. Під час лекції докладно висвітлено історію інституту як навчального закладу, яка починається з далекого 1961 року, з часів функціонування Сталінської – Донецької спеціальної середньої школи міліції. Тривалий час навчальний заклад функціонував як школа, накопичуючи неоціненний практичний досвід підготовки висококваліфікованих правоохоронців, створюючи традиції наполегливого здобуття знань, відданого служіння справі, надійності та професіоналізму. Як вищий навчальний заклад Донецький юридичний інститут своє літочислення веде з 8 лютого 1993 року. Спільним наказом Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства освіти України від 8 лютого 1993 року за № 31/52 було створено Донецький інститут внутрішніх справ на базі Донецького училища міліції МВС України та Донецького відділення заочного навчання Української академії внутрішніх справ.

Курсантів та студентів дуже зацікавили фотографії, які стосувалися становлення ДЮІ та як виглядав заклад вищої освіти в м. Донецьку. Всі курсанти та студенти приймали активну участь в обговоренні найцікавіших моментів з історії становлення вишу.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Доценти кафедри юридичних дисциплін факультету №2

Ганна Буга, Олександра Северінова

Real time web analytics, Heat map tracking