Почати з нуля і стати кращим! Донецький юридичний інститут - учасник Програми ім. Фулбрайта зі зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку.

Наприкінці січня представники ДЮІ взяли участь в семінарах на базі Українського Католицького Університету  в м. Львів з питань зміцнення українських переміщених університетів.

Семінари відбувались 30-31 січня та мали на меті дозволити 20 переміщеним українським університетам розробити та представити власне бачення стратегічного розвитку таких вищих навчальних закладів за нових умов  задля сталого розвитку вищої освіти та місцевих і регіональних громад України як модель зразковості та досконалості.

Робоча група у складі декану факультету №3 Олександр Куракін, доцент кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права Олена Булгакова та доцент кафедри юридичних дисциплін факультету 2 Ольга Пересада мали змогу презентувати бачення стратегічних напрямів розвитку ДЮІ через визначення та аналіз сильних сторін інституту, слабкостей та можливостей, як початковий етап розробки нової актуальної стратегії розвитку інституту.

Представники ДЮІ вдячні організаторам семінарів, які відбуваються  в межах проекту програми ім. Фулбрайт за фінансової підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, за надана можливість ознайомитись з досвідом реалізації стратегії розвитку Українського католицького університету. Унікальністю розвитку цього вищого навчального закладу є його досвід застосування стратегічного планування розвитку з орієнтацією на потреби здобувачів вищої освіти та інтереси громади. Представники Українського католицького університету поділились досвідом розвитку матеріальної бази та інфраструктури, впровадження до навчального процесу інформаційних та цифрових технологій із застосуванням сучасного інтерактивного обладнання.

Учасники програми «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку» та робочої групи ДЮІ будуть продовжувати роботу над розробкою стратегії розвитку університетів за консультаційно-дорадчої підтримки вітчизняних та закордонних фахівців. Адже ДЮІ стратегічно спрямований бути зразком досконалості сучасного соціально орієнтованого закладу освіти, що динамічно розвивається у створенні Європейського простору вищої освіти. Результати роботи будуть презентовані наприкінці березня в Сумському державному університеті.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04

Real time web analytics, Heat map tracking