Освітня програма залучення курсантів до патрульній поліції України «курсант-слухач заочної форми навчання» (2+1) вже не в перший раз показує свою ефективність. Колишній курсант Донецького юридичного інституту МВС України Михайло Гергель, а з серпня 2019 року – поліцейський, що проходить службу у батальйоні управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції, а саме у м. Сєверодонецьк, де він вже впевнено крокує до визнання у майбутньому як високопрофесійного правоохоронця, адже набуті в інституті теоретичні та практичні навички вже дали змогу Михайлові, за пів року проходження служби у практичному підрозділі патрульної поліції, провести 8 затримань злочинців та розкрити 7 злочинів.

Зі слів самого Михайла, він гордий, що виконує таку роботу, покладену на нього українським народом, й намагається ї виконувати щиро і самовіддано за що не потребує ніякої пошани, адже це його робота, його покликання. Крім того, хлопець вдячний за змогу залучення до освітньою програми «курсант-слухач заочної форми навчання» (2+1) тому, що це не тільки можливість заочної форми навчання та служби у патрульній поліції, а й вид самореалізації та саморозвитку.

Чому ж саме ця програма є ефективною? Тому, що патрульна поліція України потребує працівників,  які мають вже набуті та сильні теоретичні навички роботи, які потрібно реалізовувати на практиці. Саме курсанти і є такими працівниками.

На теперішній час програма знаходиться на стадії розвитку і з часом буде створено ще більше умов для розвитку та буде залучено ще більше курсантів закладів вищої освіти Міністерства внутрішніх справ України.

  • 01
  • 02
  • 01
  • 02
 

Заступник декана факультету№1 Станіслав Лопатін

Real time web analytics, Heat map tracking