Шановний пане Миколо!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Відкриті по життю, толерантні у роботі, виважені в рішеннях, сміливі в діях, комунікабельні у спілкуванні. Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами.

Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час діяльності на посаді доцента кафедри державно-правових дисциплін та міжнародного права. Крім того, Ви ще й очільник «Асоціації випускників ДЮІ МВС України», яка з кожним днем розвивається і приносить свої позитивні плоди.

Не є секретом, що Ваша харизма, відмінне почуття гумору, невичерпна енергія додають ще більшої зацікавленості Вам як особистістю всебічно-розвиненою, що користується великою повагою та авторитетом серед колег, співробітників, студентів, слухачів, курсантів, випускників Донецького юридичного інституту.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Прийміть слова подяки за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію.

Шановний пане Миколо!

Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху та твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking