Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Єгоре!

У цей святковий день від усієї душі  вітаємо Вас з Днем народження!

  Колектив Донецького юридичного інституту, шанує свого ініціативного й сумлінного вихованця, відданого поліцейського і цілеспрямовану в житті Людину.

За Вашими плечима – багаторічний досвід і визнання. Ви з честю виконуєте відповідальну місію – виховання молодого покоління, примноження престижу та патріотичних традицій поліцейської служби. Ви є прикладом того, як можна довершити свій професіоналізм на практиці і здобути високий авторитет, обіймаючи керівні посади.

Свій професійний та науковий шлях у  Донецькому юридичному інституті Ви розпочали у 2005 році, коли стали курсантом факультету міліції громадського порядку та профілактики ім. М.О. Безкоровайного. З першого дня свого навчання Ви активно займалися науковою діяльністю, яка згодом стала справою всього життя. У 2009 році, закінчивши інститут з відзнакою, залишилися у стінах рідного закладу вищої освіти на посаді наукового співробітника відділу організації наукової роботи і вже у листопаді 2011 року успішно захистивши дисертаційне дослідження - стали наймолодшим кандидатом наук з кримінального права в Україні. 

На цьому наукові здобутки молодого вченого не закінчилися, і в березні 2013 року стали наймолодшим науковцем країни, якому було присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника за спеціальністю кримінальне право та кримінологія, кримінально-виконавче право. Молодий вчений працював у Донецькому юридичному інституті на відповідальних посадах: науковий та старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи, начальник ад’юнктури, учений секретар секретаріату Вченої Ради, начальник відділу організації наукової роботи, перший проректор інституту, примножуючи свої наукові здобутки.

Логічним продовженням творчих досягнень, результатом кропіткої праці та підтвердженням наукового таланту молодого вченого став захист дисертаційного дослідження на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук зі спеціальності 12.00.08 - кримінальне право та кримінологія, кримінально-виконавче право за темою: «Теоретико-прикладні засади становлення та розвитку інституту покарання неповнолітніх у кримінальному праві України», який відбувся 2 грудня 2016 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.700.03 у Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Ви є автором пропозицій щодо внесення змін до Кримінального Кодексу та Законів України, стипендіатом Кабінету Міністрів України, багаторазово заохочувався правами Національної академії наук України та Міністерства внутрішніх справ України.

Автор більше 250 наукових праць, серед яких доробок до «Української кримінологічної енциклопедії», фундаментальні монографічні дослідження кримінально-правової спрямованості.

У 2017 році - переможець обласного конкурсу з гуманітарного напряму «Кращий молодий вчений», були відзначені дипломом І ступеня за високі наукові досягнення, плідну наукову діяльність і вагомі результати на науковій ниві.

За підсумками 2017-го року премію мера міста Кривий Ріг отримали 200 обдарованих молодих людей, серед лауреатів на відзнаку Криворізького міського голови в номінації «За наукові досягнення» було нагороджено Вас, як першого проректора Донецького юридичного інституту МВС України.

За мужність, відвагу, героїзм, розумну ініціативу, старанність, сумлінне та бездоганне виконання службових обов'язків та з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України занесли на Дошку пошани Міністерства внутрішніх справ України, як кращого працівника із врученням нагрудного знака «Кращий працівник МВС України» першого проректора Донецького юридичного інституту МВС України, капітана поліції Єгора Сергійовича Назимка (наказ № 850).

Ми горді, що маємо можливість досягати професійних висот разом із таким грамотним і компетентним керівником, здатним самостійно приймати важливі рішення й водночас прислухатися до потреб працівників. Ви мужній, надійний керівник так і шляхетний чоловік.

Шановний пане Єгоре!

Бажаємо здоров’я Вам та Вашій родині, щастя, сімейного благополуччя, добробуту і достатку, здійснення мрій та задумів. Бажаємо, щоб поруч завжди були найрідніші люди, які підтримують і надихають, дарують любов.  Хай цілеспрямованість та життєрадісність, що у вас є, супроводжуються розумінням та взаємною віддачею від людей, з якими Вас пов’язує життя.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й