Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Українська держава зацікавлена ​​в тому, щоб абітурієнти з тимчасово окупованих частин Донецької і Луганської областей мали рівні права й отримали гідну освіту. Розуміючи, наскільки складно цим учням отримати українські свідоцтва про освіту, скласти зовнішнє незалежне оцінювання, Міністерство освіти і науки України розробило процедуру, яка значно спрощує можливість здобуття вищої освіти в Україні.

Дітям з територій проведення операції об’єднаних сил відкрито новий, спрощений шлях для вступу до закладу вищої освіти на території України (якщо у них немає сертифікатів ЗНО, свідоцтва про закінчення школи, паспорта).

З цією метою на базі Донецького юридичного інституту МВС України вже п’ятий рік поспіль діє освітній центр «Донбас-Україна», основне завдання якого допомогти абітурієнтам, які проживають на території, непідконтрольній Україні, в отриманні свідоцтва про повну загальну середню освіту, у складанні вступних іспитів і вступу до ДЮІ МВС України.

Представники Донецького юридичного інституту протягом усього навчального року проводять активну консультаційну роботу з випускниками вищевказаної категорії. Можна впевнено констатувати, що цифра щодо вступу випускників з Донбасу значно збільшилася і в Україні загалом, і в Донецькому юридичному інституті зокрема. Так, упродовж останніх двох років до нашого навчального закладу звернулося за консультацією близько 200 осіб з тимчасово окупованої території, а складали іспити й були зараховані 76 осіб.

Загальна цифра щодо вступу випускників з Донбасу є значно більшою, оскільки певна кількість дітей з цих територій вступала цьогоріч до українських вишів за результатами ЗНО.

Шановні абітурієнти!

Якщо ви належите до такої категорії вступників, ознайомтеся з покроковою інструкцією для вступу до Донецького юридичного інституту МВС України.

Покрокова інструкція для надходження в ДЮІ МВС України

через освітній центр «Донбас-Україна»:

Крок 1. Зверніться до освітнього центру «Донбас-Україна» при приймальній комісії ДЮІ МВС України з паспортом або свідоцтвом про народження (для осіб, які за віком не мають паспорта).

Увага! Робота освітніх центрів «Донбас-Україна» і «Крим-Україна» здійснюється з 3 липня по 27 вересня 2019 року.

Крок 2. Особисто заповніть освітню декларацію та заяву. У разі виникнення питань зверніться до працівників освітнього центру, і вони з радістю допоможуть вам.

Крок 3. Складіть Державну підсумкову атестацію з української мови та історії України. Отримайте довідку, яка дає право на вступ до ДЮІ за результатами іспиту тільки з профільного предмету, який приймають в інституті.

Крок 4. Подайте заяву й документи для вступу до ДЮІ. Перелік документів містить: копію паспорта громадянина України або свідоцтва про народження (за наявності); копію ідентифікаційного коду (за наявності); довідку про складання державної підсумкової атестації, яка видається в освітньому центрі ДЮІ; чотири кольорові фотокартки розміром 3×4 см; копію військового квитка або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних за наявності). При подачі копії документів їх оригінали пред’являються обов’язково!

Крок 5. Складіть іспит тільки з профільного предмету для вступу на обрану спеціальність. (Результати складання державної підсумкової атестації з української мови та історії України зараховуються як результати вступних іспитів з відповідних предметів).

Крок 6. Дочекайтеся публікації на офіційному сайті інституту рейтингових списків вступників. Якщо ви в списках, ви будете зараховані!

Крок 7. Дочекайтеся наказу про зарахування, щоб переконатися, що ви стали студентом ДЮІ.

Шановні абітурієнти, якщо ваша мрія бути офіцером поліції, юристом, кваліфікованим держслужбовцям, ласкаво просимо до Донецького юридичного інституту МВС України!

Обирайте якісну освіту!

Адреса Освітнього центру «Донбас-Україна»:

50000, м. Кривий Ріг, вул. Степана Тільги, 21.

Порядок роботи центру:

у період з 13.06.2019 р. до 30.09.2019 р.

пн.-п’ят. ‒ 9.00 до 17.30,

суб. ‒ с 9.00 до 14.00,

нед. ‒ вихідний.

Відповідальна особа:

Новікова Ольга Олександрівна, e-mail:

Телефони приймальної комісії Донецького юридичного інституту МВС України: (0564) 95 09 69; (099) 956 31 08; (067) 914 74 54.

Пам’ятайте, що у вас ще є можливість вступити до Донецького юридичного інституту МВС України (Освітній центр діє до 27 вересня 2019 року!)

 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10

Керівник Освітнього центру «Донбас-Україна»

Ольга  НОВІКОВА