Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна пані Оксано!

Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви  випромінюєте чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються у Вашій кропіткій діяльності.

Ваші невичерпна енергія, працелюбність, мудрість та вольовитість у поєднанні з відкритістю та людяністю насправді вражають.

Будучи досвідченим викладачем із солідним педагогічним стажем і маючи високу науково-педагогічну та загальну культуру, Ви користується заслуженою повагою і авторитетом серед студентів, викладачів та інших співробітників інституту.

Ваша дієва мовленнєва допомога в оформленні робіт для участі студенів та співробітників інституту в міжнародних конференціях і високий рівень володіння іноземними мовами забезпечили Вам особливий статус в нашому колективі. Ваша добропорядність і професіоналізм, організаторські здібності і активна життєва позиція не лишаються без уваги оточуючих, адже Ви є справжнім прикладом для наслідування.

Притаманні Вам висока кваліфікованість, щира людяність, порядність та відкритість є саме тими рисами, які забезпечують Вам авторитет серед колег, студентів та слухачів. Ви завжди випромінюєте незрівняну жіночність і витончену елегантність. Переконані, що ці достойні риси стануть запорукою Ваших майбутніх досягнень та життєвих перемог.

Шановна пані Оксано!

У цей чудовий і радісний для Вас день зичимо сил, терпіння та життєвої мудрості у вирішенні будь-яких питань, і щоб завжди Ваша допомога була своєчасною та дієвою! Бажаємо безмежних можливостей, високого успіху у своїй діяльності і вміння завжди знаходити вихід з будь-яких ситуацій! Хай Ваші професійні навички та знання, Ваше щире і добре ставлення до людей зроблять життя кращим і щасливішим!

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний