Шановний пане Едуарде!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого 50-річного Ювілею від Дня народження!

Ви - справжній лідер, талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. За Вашими плечима – людини знаної і шановної – життєва мудрість і визнання. Ваш досвід, професіоналізм, прогресивне мислення та ґрунтовний підхід до справ допомогли Вам реалізувати себе як поважну особистість на посаді начальника кафедри кримінально-правових дисциплін ДДУВС. Повсякденна діяльність на відповідальній посаді вимагає від Вас відданості справі, принциповості.

Безмежна працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег,студентів та курсантів.

Мудрість, доброту, справедливість та щирість Вашої душі знає кожен, хто хоч раз мав змогу разом попрацювати чи спілкуватися з Вами. Висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Шановний пане Едуарде!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, миру, благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю сьогодення.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking