Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна пані Тетяно!

У цей святковий день прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви вже протягом тривалого часу є невід’ємною частиною Донецького юридичного інституту.

Ваш профессіоналізм, цілеспрямованість, доброзичливе відношення до колег, висока працездатність роблять з Вас дуже цінного співробітника.

Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати та готовність завжди прийти на допомогу – це саме ті достойні рисами, які є запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього, а високий професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та позитивне ставлення до життя характеризують Вас як справжнього фахівця своєї справи.

Ви повністю віддаєтеся праці, при цьому зберігаючи позитивний настрій, товариськість і ласкаву усмішку, а краса Ваша надихає весь колектив. Залишайтесь такою дбайливою і щирою до колег. З Вами тепло і гармонійно, а Ваша жіночність вражає і захоплює!  Ви є прикладом жіночої мудрості, рівноваги, внутрішньої гармонії.

Ваш життєвий і професійний досвід спілкування з людьми став безцінним надбанням для Донецького юридичного інституту МВС України.

Шановна пані Тетяно!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпного оптимізму, радості від праці, сил та наснаги до нових звершень, насолоди від родинного тепла. Нехай по життю супроводжує Вас удача й успіх, оточують близькі за духом люди, а кожен Ваш день сяє новими веселковими барвами!

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний