Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановний пане Романе!

Прийміть щирі найтепліші вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові. Ваш приклад щоденної сумлінної роботи над собою, вимогливості й працездатності, талант організатора і мудрого керівника.

Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами. Ваш професіоналізм та наполеглива праця зробили вагомий внесок у розвиток юридичної освіти і науки, що робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили повагу колег та студентів, курсантів.

Успішно завершивши навчання у Львівському інституті внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України, Ви з 2001 року продовжуєте службу в ОВС у рідному навчальному закладі. Ви проявили себе талановитим наставником молоді, працюючи викладачем кафедри кримінального процесу та криміналістики. Захистивши дисертацію, Ви стали кандидатом юридичних наук, одержали вчене звання доцента. Ваші наукові здобутки й організаторські здібності сприяли Вашому професійному зросту – за 16 років плідної праці Ви пройшли нелегкий шлях від старшого викладача до першого проректора  ЛьвДУВС, і наприкінці 2016 року очолили рідну альма-матер.

Молодий, енергійний, амбітний керівник, сповнений нових ідей і конкретних планів їхньої реалізації задля розвитку рідного вузу, міста й України, Ви заслужили пошану й авторитет як серед колег, так і для студентської молоді.

Ваша життєва мудрість, справедливість і гострий розум стали запорукою поваги серед університетської спільноти. Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Вам завжди вистачає послідовності та професійного сумління, щоб вірно служити Закону, сміливо і непохитно відстоювати істину.

Шановний пане Романе!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, сили духу, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків. Від усього серця бажаємо, щоб Ваш день народження ознаменувався новими досягненнями, творчими ідеями та успішними проектами, усе зроблене Вами було непідвладне плину часу і зміні поколінь. Бажаємо бадьорості духу, успіхів та удачі. Хай Ваше життя буде зігріте теплом близьких людей, радість безмежно панує у душі та несе у Вашу оселю спокій і злагоду! Хай тепло та повага людської вдячності завжди зігрівають Вас.

 З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Миколайович Бесчастний