Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна пані Тетяно!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

В цей святковий день нехай все неможливе здійсниться, а задумане стане ближче до реальності. Ви - справжній лідер, мудрий наставник, душевна і щира людина. Ваш професіоналізм та наполеглива праця робить Ваш трудовий шлях справжнім прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу серед колег.

Ви  випромінюєте чуйність, працелюбність, скромність, творчість і любов – це ті прекрасні людські якості, які гармонійно поєднуються на Вашій посаді.

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Безперечно, доля щедра до Вас, вона подарувала Вам – високий інтелект, красу, наполегливість, рідкісний талант підтримувати та вести за собою інших. Ви завжди випромінюєте незрівняну жіночність і витончену елегантність.

Шановна пані Тетяно!

У цей чудовий і радісний для Вас день зичимо сил, терпіння та життєвої мудрості у вирішенні будь-яких питань, і щоб завжди Ваша допомога була своєчасною та дієвою! Бажаємо безмежних можливостей, високого успіху у своїй діяльності і вміння завжди знаходити вихід з будь-яких ситуацій! Хай Ваші професійні навички та знання, Ваше щире і добре ставлення до людей зроблять життя кращим і щасливішим!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний