Шановний пане Вадиме!

У цей святковий день колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами як справжнім професіоналом своєї справи, як успішним випускником нашого закладу вищої освіти.

Висока Ваша відповідальність та працелюбність,  щирість та готовність завжди подати руку допомоги забезпечують Вам пошану та авторитет серед колег та слухачів Маріупольського центру первинної професійної підготовки поліцейських.

 Ваша мудрість, рішучість та вольовитість, але в той же час відкритість та людяність воістину вражає. Найвищий професіоналізм, талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності.

Отримавши неоціненний досвід роботи на посадах командира роти міліції по забезпеченню охорони громадського порядку, Ви стаєте викладачем Маріупольського училища, де проявляєте неабиякий професіоналізм, цілеспрямованість і відповідальність.

Натепер Вам довірено здійснювати підготовку майбутніх працівників Національної поліції для рідної Донеччини.

Шановний пане Вадиме!

Бажаємо Вам міцного здоров'я,  миру,  благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking