Шановний пане Олеже!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження!

Ваш профессіоналізм, цілеспрямованість, доброзичливе відношення до колег, висока працездатність роблять з Вас дуже цінного співробітника. З 2006 року Ви зміцнюєте кадрову складову нашого інституту, постійно залишаючись на своєму посту і стійко долаючи всі труднощі, що випадають на долю вишу-переселенця. Безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу Вам досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег.

Без сумніву властиві Вам високе почуття відповідальності, вмілі організаторські здібності, наполегливість у досягненні поставлених цілей, почуття обов'язку, честі і справедливості – це якості, які зумовили Ваш твердий авторитет  як справжнього фахівця своєї справи.

Колектив Донецького юридичного інституту щиро пишається Вами як випускником нашого навчального закладу, який отримавши глибокі знання під час навчання у виші, благородно використовували їх для посилення оборонної здатності нашої держави.

Шановний пане Олеже!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму та благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking