Шановний пане Андрію!

Прийміть наші найщиріші вітання в день Вашого Дня народження від колективу вишу-переселенця Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваші ділові якості, висока організованість, наполегливість і самовідданість обраній справі, вміння розв’язувати будь-яке завдання на високому професійному рівні стали міцною запорукою поважного ставлення до Вас серед колег.

Всі, хто знає Вас і працює поруч, відзначають і цінують Вашу високу працездатність, вимогливість до себе, невичерпну енергію, принциповість, організаторський талант, вміння з успіхом довести справу до кінця.

Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активна життєва позиція є гідним прикладом для наслідування. Ви мудрий, компетентний, відповідальний професіонал, що викликає повагу та вдячність у всіх, кому довелося співпрацювати з Вами.

Ми високо шануємо Вас за активну життєву позицію та багаторічне самовіддане служіння народу України.

Шановний пане Андрію!

Бажаємо міцного здоров’я Вам, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя, творчої наснаги у відповідальній роботі, здійснення заповітних мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Хай Ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал якнайкраще служить на благо всієї України!

З повагою,
за
дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking