Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0564) 94-70-21

Шановна пані Наталіє! 

У цей святковий  день від усієї душі Вас вітає колектив Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваш шлях  пов'язаний з долею Донецького юридичного інституту МВС України. Приймить наші щирі захоплення і вдячність за Вашу благородну місію, за прагнення зробити читачів інформованими. Хай робота приносить задоволення, і кожен день проходить з посмішкою і цікавою книжкою.

Ви гідно виконуєте свою місію – зберігаєте знання та історичну спадщину для наступного покоління.

Книги – найкращі зберігачі знань, у них цілий світ. Ви – незамінний помічник в оперативному і якісному забезпеченні необхідних знань для читачів. Адже, саме Ваша праця несе читачам радість знань, високу культуру, любов до науки.

Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, людяність, уміння підтримати та готовність завжди прийти на допомогу є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього. Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та позитивне ставлення до життя стали запорукою поваги та симпатії до Вас усіх працівників, курсантів, студентів та слухачів Маріупольського центру професійної підготовки «Академія поліції».

Шановна пані Наталіє! 

Бажаємо здоров’я Вам та Вашій родині, удачі, щастя, сімейного благополуччя, добробуту і достатку, здійснення мрій та задумів. Бажаємо, щоб поруч завжди були найрідніші люди, які підтримують і надихають, дарують любов. 

 З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний