Співробітники кафедри цивільно-правових дисциплін активно працюють в напрямку інформування громадськості про можливість навчання у Донецькому юридичному інституті МВС України.

З метою розширення масштабів вступної кампанії 2019 року, кожен науково-педагогічний працівник кафедри цивільно-правових дисциплін, зокрема: завідувач кафедри, к.ю.н. Піддубна Д.С., доцент кафедри, к.е.н. Шеховцова В.В., доцент кафедри (за сумісництвом), к.ю.н., доцент Ямковий В.І., викладачі кафедри Мажара С.Б. та Склема Т.Ю., а також викладач кафедри (за сумісництвом) Філіпенко О.І. проявили активні позиції задля здійснення опублікування статті та оголошень у обласній газеті «Сумщина», яка поширюється у Сумській області, з метою інформування про виш-переселенець, який діє на теренах Криворіжжя та в м. Маріуполі, про правила щодо вступу до навчального закладу у 2019 році.

Публікації були надруковані у №8 від 21.02.2019, №10 від 07.03.2019, №12 від 21.03.2019, №13 від 28.03.2019.

Газета «Сумщина» одна з найбільш популярних обласних видань Сумської області, яка характеризується тиражем - більше 20000 примірників. Така ж кількість читачів відвідує сайт газети

Таким чином, маємо можливість донести інформацію про ДЮІ МВС України до більш широкого кола громадськості, шкільної молоді, громадян, які прагнуть здобути другу вищу освіту чи здійснити наукове дослідження із запропонуванням власних бачень-шляхів з відповідного питання (майбутні представники відділів аспірантури та докторантури) до життєво важливої події – визначення закладу вищої освіти, подальшого напряму, форми навчання, спеціальності та ряду інших важливих дій. Адже мотивація професійного вибору, відношення студента до закладу вищої освіти, його професійна орієнтація і життєві плани в багатьох випадках залежать від інформації, яку він отримає на найбільш важливому етапі складного та суперечливого процесу професійного самовизначення.

Науково-педагогічний склад кафедри цивільно-правових дисциплін проводячи профорієнтаційну роботу, із задоволенням розповідає про професію юриста, економіста, державного управлінця, поліцейського та їхні переваги. Адже сучасні умови вимагають висококваліфікованих працівників, які б могли ставити і розв’язувати нестандартні завдання, вносити у свою діяльність щось інноваційне та скореговане часом. Тому профорієнтаційна робота забезпечує інформування молоді та їх батьків про професії, про професійну підготовку, про можливості працевлаштування і професійного зросту. І ті хто безпосередньо працює в інституті повинні допомагати їм у цьому.

 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

З повагою, кафедра цивільно-правових дисциплін

Real time web analytics, Heat map tracking