Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Маєте ідею сценарію нового роліку, відзняті відео, цікавий задум на статтю, чи фотоекспозиції? Відділ профорієнтаційної роботи інституту розпочинає новий проєкт «Режисер та журналіст майбутнього».

Прекрасна можливість і перспектива для нашого курсантсько-студентського активу спробувати себе в ролі ведучих, сценаристів, режисерів і  журналістів.
Використовуючи наявні ресурси, здобувачі вищої освіти ДЮІ мають можливість створювати блоги, влоги, інтерв’ю, огляди, статті. Познайомляться з техніками пошуку креативних ідей, секретами зйомок вдалої історії та її візуалізацією, та матимуть змогу розмістити публікації на декількох десятках порталах та ресурсах під своїм власним авторством, зробивши власному імені і бренду трамплін для розвитку.
Наша мета - надати ВАМ ТАЛАНОВИТИМ можливість проявляти свою особистість у написанні сценаріїв та стати продюсерами власного бренду і імені нашого закладу.
Долучайся та створюй історію власного бренду і найкращого імені Донецького юридичного інституту МВС України разом з нами!
PS: на учасників проєкту чекає ще одна приємна перспектива - низка креатив-мастеркласів і отримання відповідних сертифікатів та дипломів!!!!

Відділ профорієнтаційної роботи