Офіційна пошта

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Донецький юридичний інститут МВС України

З метою святкового відзначення 60-річчя з Дня заснування закладу вищої освіти - Донецького юридичного інституту МВС України, 17 квітня 2021 року в м. Маріуполі на базі спортивного комплексу Приазовського державного технічного університету відбулися змагання у рамках ІІ етапу Спартакіади.

Спортивний захід складався з двох етапів, перший з яких було проведено напередодні – 10 квітня 2021 року на базі стадіону «Портовик» м. Маріуполя. Колектив кафедри спеціальної фізичної та домедичної підготовки, взявши ініціативу у свої руки, запросив команди інших ЗВО Донецької області для участі у Спартакіаді. На цей заклик відгукнулися представники та команди таких закладів: Маріупольский державний університет, Азовський морський інститут Одеської національної морської академії, Донецький державний університет управління та Донецький національний медичний університет.

Програма, яку запропонували організатори, складалася із п’яти видів спорту: легкоатлетична естафета та міні-футбол, змагання з яких пройшли 10 квітня, де команда ДЮІ посіла перше та друге місце відповідно. А 17 квітня здобувачі вищої освіти ЗВО виборювали першість у настільному тенісі, гирьовому спорті та волейболі.

Основним конкурентом в цих змаганнях була команда Маріупольського державного університету, яка тримала в постійній напрузі й змушувала боротися за перемогу спортсменів команди Донецького юридичного інституту. В результаті запеклої, безкомпромісної боротьби, завдяки відданості та наполегливості, за підтримки вболівальників, команда спортсменів інституту виборола перемогу та була нагороджена омріяним Кубком ректора Донецького юридичного інституту.

Переможці і призери змагань в кожному виді спорту були нагороджені грамотами та медалями від організаторів заходу.

Ці змагання стали першими з щорічних турнірів такого формату. Наступного року колектив Донецького юридичного інституту знов запросить під свої кольори студентську молодь м. Маріуполя задля можливості колективних змагань.