Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

З метою забезпечення практичної складової освітньо-виховного процесу з підготовки поліцейських для підрозділів кримінальної поліції факультетом № 1 узгоджено з керівництвом Маріупольського районного управління поліції ГУНП в Донецькій області можливість проходження курсантами позанавчальної практики. Інструктаж щодо проходження позанавчальної практики було проведено на факультету № 1 за участю науково-педагогічного складу кафедри ОРД та ІБ.

Приємно зазначити, що курсанти розпочали проходження позанавчальної практики у День карного розшуку України. З нагоди свята представники факультету № 1, а саме завідувачка кафедри оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки Ольга Ковальова та провідний фахівець майор поліції Дмитро Демчишин спільно з курсантами 3 курсу, які навчаються за спеціалізацією «кримінальна поліція» привітали оперативників карного розшуку м. Маріуполя в особі начальника кримінальної поліції Маріупольського районного управління поліції ГУНП  в Донецькій області, полковника поліції Віталія Миколайовича Бортнюка. Для використання у службовій діяльності був презентований навчальний посібник «Розшукова справа щодо встановлення особи невпізнаного трупа (макет)», який був розроблений авторським колективом кафедри ОРД та ІБ інституту при сприянні працівників карного розшуку м. Маріуполя. Своєю чергою курсанти 3-го курсу факультету № 1 презентували плакат до Дня карного розшуку України, який власноруч намалювали.

Після привітань зі святом курсанти приступили до позанавчальної практики. Віталій Миколайович, на підставі нормативно-правового забезпечення службової діяльності  кримінальної поліції Національної поліції України, надав інформацію про структуру карного розшуку та його завдання. Для мотивації курсантів до позанавчальної практики Віталій Миколайович поділився своїм практичним досвідом роботи, акцентував увагу на необхідності поєднання навчання з практичною діяльністю.

Кафедрою оперативно-розшукової діяльності та інформаційної безпеки факультету № 1 здійснюється супровід проходження позанавчальної практики курсантами, які навчаються за спеціалізацією «кримінальна поліція».

 

Сергій Пекарський, Дмитро Демчишин, факультет № 1