Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

У рамках виконання Річної національної програми під егідою Комісії Україна-НАТО 15 квітня 2021 року курсанти Донецького юридичного інституту МВС України в Маріуполі та Кривому Розі взяли участь у дистанційному інформаційному заході «День НАТО».

         Зазначений захід був спрямований на інформування курсантів щодо реалізації державної політки євроатлантичної інтеграції, підвищення обізнаності щодо діяльності та розвитку Північноатлантичного Альянсу та розуміння напрямків співробітництва Україна – НАТО у безпековій сфері.

         Кожен учасник мав змогу обговорити з представниками Альянсу особливості євроатлантичної інтеграції України. Як зазначила заступниця Міністра МВС України Тетяна Ковальчук: «Річна національна програма НАТО є нашою дорожньою картою у Плані дій щодо членства у Альянсі, а також дає змогу впроваджувати стандарти НАТО вже сьогодні».

         Захід відбувся за участі керівництва та посадових осіб Міністерства внутрішніх справ України, Урядового Офісу з питань координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міжнародного Секретаріату НАТО та Представництва НАТО в Україні.

 

Відділення міжнародного співробітництва