Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Тема етики посідає в сучасному суспільстві одне із головних місць. Адже у повсякденному житті правила етичної поведінки необхідні у всіх сферах, зокрема це й стосується професійної діяльності поліцейських.

З плином часу одні правила етикету та цінності поступаються місцем  зовсім новим, не завжди позитивним. Таким чином, чим важче доводиться кожній людині у стандартизованому суспільстві, тим частіше вона звертається за допомогою до моралі та культури етикету. Свідомо чи несвідомо кожен із нас повертається до критичних питань моральності, питань вибору моральних цінностей.

Саме тому курсанти за курсантки факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України вирішили приєднатися до «Школи етикету» яку очолюють викладачі школи етикету і розвитку Оксана Бєлова та Анастасія Матвєєва. Ця школа допоможе нашим здобувачам вищої освіти прислухатися та поважати один одного.

«Ми хочемо жити в суспільстві здорових і вихованих людей, жити у майбутньому в якому немає образ і насильства. Адже часто недостатню вихованість під час конфліктних ситуацій людина застосовує фізичну силу до іншої людини. Але завдяки таким заняттям кожен курсант чи курсантка зрозуміють, що сила в слові та розумі!» - зауважила декан факультету №1 Олена Волобуєва. 

Факультет №1