Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Вихід першого у 2021 році випуску збірника наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України «Правовий часопис Донбасу» присвячено 60-ій річниці з Дня заснування закладу. З цієї нагоди випуск № 1 (74) 2021 вийшов у світ з новою обкладинкою, що є втіленням Стратегії розвитку Інституту та відображенням філософії наукового видання. Тож упевнено, гідно, з «новим обличчям» збірник  входить  у 24-у річницю свого існування.

ФОТО ВИПУСКУ № 1 (74) 2021 

Випуск починається вітальним словом ректора як прояв поваги до всіх тих, хто впродовж 60-ти років закладав основу, розвивав, будував, організовував, надихав, передислоковував, об’єднував, учив, мотивував, як вияв вдячності колективу й друзям Інституту за відданість, самовіддачу, професіоналізм, честь та віру.

Зазначений номер видання складається з 7 розділів; містить інформацію про ORCID кожного автора, DOI та References до кожної статті, QR-код, інформацію про авторів статей. У випуску представлено 20 статей 27 авторів, серед яких: 5 докторів наук, 16 кандидатів наук, 5 аспірантів, ад’юнктів та здобувачів, 4 співробітники державних установ та правозахисних структур. Серед 27 авторів 13 – науковці інших закладів вищої освіти та інституцій України. Так, статті надійшли з Науково-практичного центру з проблем зміцнення законності та правопорядку Генеральної прокуратури Республіки Білорусь, Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, ДУ «Донецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України», Національної академії внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ МВС України, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Академії Державної пенітенціарної служби, Сумського державного університету, Класичного приватного університету, Кам’янець-Подільського податкового інституту.

Редакційна колегія «Правового часопису Донбасу» традиційно запрошує вельмишановне наукове товариство до співпраці – до публікації результатів досліджень, напрацювань з актуальних питань конституційного, міжнародного, господарського, цивільного, трудового, адміністративного, фінансового, інформаційного, кримінального права; криміналістики, оперативно-розшукової діяльності у фаховому виданні України у збірнику наукових праць Донецького юридичного інституту МВС України.

З нагоди 60-річного ювілею з Дня заснування закладу редколегія видання щиро бажає всім причетним до долі ДЮІ МВС України успіхів та звершень, натхнення та завзяття, миру й добра, порозуміння і згуртованості, тепла й радості.

ДЮІ – це гідність, честь і слава,

Натхнення, прагнення й жага.

Досвід, гарт, напрацювання,

Нестримна віра в майбуття!

 

Редакційна колегія збірника наукових праць

«Правовий часопис Донбасу»