Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

У листопаді 2020 року, відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 20.11.2020 № 4036/5, засновано ще одне видання Інституту – науково-практичний журнал «Українська поліцеїстика: теорія, законодавство, практика» із загальнодержавною сферою розповсюдження.

12 квітня 2021 року з нагоди й напередодні 60-річчя з Дня заснування закладу вийшов друком перший номер – № 1 (1) 2021 – журналу «Українська поліцеїстика: теорія, законодавство, практика»: красивий, яскравий, сучасний...

ФОТО ВИПУСКУ № 1 (1) 2021

У випуску представлено 21 статтю українською та англійською мовами 34 авторів. Серед авторів 11 докторів наук; 18 кандидатів наук; 3 аспіранти, здобувачі; 3 співробітники державних установ та правозахисних структур. 11 авторів – науковці інших закладів вищої освіти України, співробітники  державних установ. Статті надійшли з ДУ «Донецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України», Національної академії внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, НУ «Одеська юридична академія», Волинського національного університету імені Лесі Українки, Львівського національного аграрного університету.

Зазначений номер видання складається з 8 розділів, найзатребуванішим серед авторів став розділ «Забезпечення публічної безпеки й порядку»; випуск містить інформацію про ORCID кожного автора, References до кожної статті, QR-код, відомості про авторів статей; випуску й кожній його статті присвоєно міжнародний цифровий ідентифікатор DOI.

Редакційна колегія дякує всім причетним до створення та виходу дебютного номера науково-практичного журналу «Українська поліцеїстика: теорія, законодавство, практика»: керівництву – за втілення ідей і задумів, авторам – за новизну й актуальність наукових розвідок, редакторам – за пильність і слушні поради, дизайнерам ВД «Дакор» – за сучасну й актуальну обкладинку, фахівцям інформаційно-технічного відділення – за функціонування сайту. Упевнені, що «Українська поліцеїстика» – це нові перспективи для колективу Інституту і в той же час початок славної та успішної, тривалої та цікавої історії розвитку й утвердження видання серед наукової спільноти країни.

Запрошуємо до продуктивної співпраці знаних науковців і молодих учених – усіх тих, для кого наука – то покликання і місія.

Маємо за честь привітати всіх причетних до долі ДЮІ МВС України з прийдешнім святом – 60-річним ювілеєм з Дня заснування закладу! Усім нам – миру й злагоди, нових перемог і бажаних звершень, нашому Інституту, тепер уже Університету, – процвітання, надійних друзів і партнерів, а пану ректору бажаємо завзяття, невичерпної енергії, віри в нас: ми Вас не підведемо…

Ми творимо історію разом, і в єдності наша сила!

 

Редколегія журналу

«Українська поліцеїстика: теорія, законодавство, практика»