Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

В Україні розпочалось впровадження міждисциплінарного і міжустановчого спеціалізованого центру по роботі з дітьми, які постраждали від насильства або стали свідками подібних злочинів  —  «Барнахус», що у перекладі означає «будинок для дітей».

Викладачка  кафедри Кримінально-правових дисциплін факультету № 2 Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ  МВС України Тамара Бугаєць долучилась до ініціатив у якості експертки.

Так, нещодавно Тамара Іванівна провела семінар-супервізію про напрацювання механізмів реалізації пілотного проєкту для представників міжвідомчої обласної робочої групи щодо провадження моделі у Вінницькій області. Окрім того, представниця ДЮІ взяла участь у якості доповідачки на онлайн-зустрічі з нагоди презентації звіту за результатами аналізу нормативно-правової бази України щодо впровадження моделі «Барнахус». Ааналіз було проведено за підтримкою Офісу Ради Європи.

Криворізький навчально-науковий інститут ДЮІ  МВС України вітає ініціативи, які мають на меті посилення захисту прав та інтересів дітей, які стикнулись із системою правосуддя.

 

Факультет № 2 КННІ ДЮІ МВС України