Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Відповідно до резолюції Генеральної Асамблеї ООН у 2021 році проголошено проведення 6-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху. Гаслом Тижня визначено девіз «Вулиці для життя» – створення комфортних умов руху для пішоходів та велосипедистів, облаштування інфраструктури та сприятливого для цих учасників дорожнього руху навколишнього середовища.

ДЮІ МВС України як заклад вищої освіти із специфічними умовами навчання, який здійснює підготовку поліцейських, приділяє значну увагу дослідженню питань забезпечення безпеки дорожнього руху, популяризації безпечної поведінки на автомобільних шляхах, створенню комфортних умов для руху усіх його учасників.

Напередодні Дня довкілля, 12 квітня, за ініціативою завідувача науково-дослідної лабораторії з проблемних питань правоохоронної діяльності Андрія Червінчука, а також при активній підтримці співробітників відділення зв’язків із громадськістю полку патрульної поліції у місті Кривий Ріг, депутатки Криворізької міської ради Вікторії Самойленко та представників виконкому Металургійної районної у місті Кривому Розі ради розпочалась акція «Вулиці для життя».

Участь у заході взяли проректор інституту – директор Криворізького навчально-наукового інституту Пилип Єпринцев, т.в.о. заступника директора  з освітньої та науково-дослідної діяльності Криворізького навчально-наукового інституту, к.ю.н., майор поліції Артем Шапарь, представники науково-педагогічного складу, а також курсанти та студенти інституту. Екологічна акція, яка передбачає висадку дерев у місцях жвавого руху пішоходів та велосипедистів, біля загальноосвітніх закладів міста і на підходах до них, розпочалась з висадки берізок на території Дошкільного навчального закладу (яслів-садка) №147 компенсуючого типу (спеціального)» Криворізької міської ради та продовжилась висадкою саджанців біля комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Криворізької міської ради.

За словами проректора інституту – директора Криворізького навчально-наукового інституту Пилипа Єпринцева, зважаючи на особливу актуальність для мешканців міста питання екологічної безпеки, за період акції запланована висадка 1 тис. дерев в місцях біля загальноосвітніх закладів міста, що потребують першочергового озеленення.

Запрошуємо небайдужих містян долучитись до ініціативи нашого інституту та зробити вулиці Кривого рогу чистими за затишними!

 

Відділ комунікації та інформаційного забезпечення