Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Протягом березня-квітня 2021 року в Донецькому юридичному інституті МВС України у Маріуполі було проведено фотокрос «ДЮІ надихає… (до 60-річчя закладу освіти)». Студентам і курсантам запропонували зробити 5 креативних фотографій з категорій: 1. Рівняння на (фото з працівником ДЮІ); 2. Кохання навчанню не завадить; 3. Від сесії до сесії…(відобразити освітній процес); 4. Життя – це рух, рух – це спорт (вигадати новий вид спорту); 5. Це моя земля, це моя країна. При цьому кожна команда мала придумати собі назву, а також на кожній світлині мала бути позначка «ДЮІ – 60 років».

Участь у конкурсі взяли три команди: 1 – збірна курсантів 1 і 2 курсу 210, 208 та 107 навчального взводів «Оптимісти», 2 – курсанти 1 курсу 107 навчального взводу «Знатоки»; 3 – студенти 1 курсу 115 навчальної групи «Діти Феміди».

9 квітня журі в складі професора кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Юлії Короткової, доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталії Сальнікової, доцента кафедри тактико-спеціальної підготовки Вікторії Ромашенко підбили підсумки Конкурсу. Переможцем стала команда студентів 1 курсу 115 навчальної групи.

Команда переможців була нагороджена солодким призом.

Факультет №2,

кафедра соціально-гуманітарних дисциплін