Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

У рамках Університету культури у Криворізькому навчально-науковому інституті Донецького юридичного інституту МВС України 05 та 06 квітня відбулися пізнавальні зустрічі студентів вишу з громадськими активістами, представниками асоціації «Гедеон» Богайчуком Віктором, Сігуновим Сергієм та Майданюком Сергієм, організовані відділом соціально-гуманітарної роботи та моніторингу. 

Лектори підготували цікаві розповіді про шкоду алкоголю, куріння та наркотиків для людського організму, торкнулися питань культури людських стосунків. Кожна доповідь була доповнена профілактичними відеороликами.  Студенти із захопленням сприймали інформацію та активно брали участь у бесіді.

Міцне здоров’я – вибір кожного, адже ми самі вирішуємо, яким шляхом іти: згубити своє життя пагубними звичками чи берегти свій організм змолоду. Наші курсанти та студенти переконані, що є купа корисних занять, які гартують людське тіло і дух, активно займаються спортом  та закликають  кожного любити себе і цінувати найбільший скарб – здоров’я!


Відділ соціально-гуманітарної

роботи та моніторингу