Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Наприкінці минулого тижня на базі Харківського національного університету внутрішніх справ за підтримки та участі представників Управління радіологічної безпеки Міністерства енергетики США, МВС України та Державної інспекції ядерного регулювання України відбувся початковий семінар з розробки курсу реагування поліцією на загрозу викрадення джерел іонізуючого випромінювання під час їх використання, зберігання або транспортування.

Мета семінару – навчання працівників закладів вищої освіти зі специфічними умовами, розробка навчальних курсів за вказаною тематикою для подальшого впровадження єдиного курсу в освітній процес.

Відкрив захід заступник директора Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції МВС України – начальник головного управління з питань стійкості сектору безпеки та захисту критичної інфраструктури Геннадій Гончарук.  Серед учасників тренінгу – представники МВС України та закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання МВС України, а саме: КНУВС, ЛДУВС, ХНУВС та ДЮІ.

Активну участь у роботі заходу взяли представники Донецького юридичного інституту МВС України Сергій Пекарський, Андрій Краснощок (КННІ) та Дмитро Діхтяр (КННІ), якого розробники курсу обрали спікером для презентації структури та змісту курсу перед американськими фахівцями в галузі радіологічної безпеки

Програмою семінару, що тривав протягом чотирьох днів, було передбачено як проведення вебінарів, так і робота в групах, що забезпечила досягнення очікуваного результату та визнання організовуючої сторони.

Всім учасникам заходу ректор вишу Валерій Сокуренко вручив відповідні сертифікати та подякував за продуктивну та успішну роботу.

 

 

Кафедра спеціальних дисциплін та професійної підготовки