Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

30 березня на базі навчально-виховного комплексу підготовки поліцейських Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України відбувся другий етап турніру з волейболу, присвячений 60-й річниці від Дня заснування  нашого навчального закладу. Спортивне свято об’єднало чотири команди: дві команди ДЮІ (курсанти та студенти), збірну Криворізького національного університету та спортсменів Дитячо-юнацької спортивної школи № 6 м. Кривого Рогу. Організаторами заходу виступила кафедра спеціальної фізичної та домедичної підготовки ДЮІ.

Гра видалась динамічною та видовищною. В результаті запеклої боротьби

місця у турнірній таблиці розподілились наступним чином: почесне I місце посіла команда ДЮІ-1, II місце у спортсменів  Криворізького національного університету, III місце  зайняла команда ДЮСШ № 6 та IV — у збірної ДЮІ-2.

За результатами змагань переможців та призерів  нагородили відповідними дипломами та призами, як свідоцтвами високих спортивних досягнень. Щиро вітаємо спортсменів з високими результатами та бажаємо нових перемог! 

Також нагадуємо, що вже 10 квітня у Маріуполі розпочинається відкрита Спартакіада, присвячена 60-й річниці від Дня заснування  ДЮІ. Про деталі та подробиці змагань, які триватимуть до 17 квітня, читайте у наших наступних публікаціях.

 

Відділ комунікації та інформаційного забезпечення