Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Нещодавно за запрошенням керівництва ДЮІ до наших студентів та студенток завітали інструктори з тактичної медицини полку «Азов», аби в рамках одноденного курсу навчити майбутніх правників надавати першу допомогу.

Під час цивільного курсу домедичної допомоги хлопці та дівчата дізналися, як діяти до приїзду швидкої. Вивчали теорію та тренувалися на практиці.

На початку лекцій азовські медики окреслили алгоритм дій для порятунку постраждалого та наголосили: найголовніше – це власна безпека, лише за цієї умови можна братися за порятунок іншої людини.

Під час лекцій інструктори розповідали не лише про те, як надавати домедичну допомогу, а й пояснювали певні правові норми. Зокрема, у Кримінальному кодексі України є статті 135 «Залишення в небезпеці» та 136 «Ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані», які встановлюють загальний обов’язок надати допомогу кожному, хто її потребує.

Студенти з цікавістю і захватом вчилися накладати турнікети, проводили самодопомогу та допомогу товаришам – умовним постраждалим, відпрацьовували свої дії на манекенах.

 

Відділ комунікації та інформаційного забезпечення

за матеріалами https://azov.org.ua/