Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

25-26 березня у спортивному комплексі «Динамо» (м. Дніпро) відбувся чемпіонат Дніпропетровської обласної організації ФСТ «Динамо» України з гирьового спорту серед збірних команд об’єднаних колективів фізичної культури і спорту правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області за програмою комплексних змагань «Динаміада-2021».

Команди були сформовані із числа військовослужбовців, осіб рядового, начальницького складу та працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб області, курсантів та студентів профільних навчальних закладів — колективних членів обласної організації Товариства.

Чемпіонат проходив у напруженій та безкомпромісній боротьбі, в ході якої і визначились переможці у особистому та командному заліках.

В особистому заліку місця розподілились наступним чином:

  • курсант першого курсу Ваталій Кліманов (III місце у ваговій категорії 68 кг);
  • курсант першого курсу Максим Чабаненко (II місце у ваговій категорії 73 кг);
  • тренер команди фахівець відділу кадрового забезпечення майстер спорту України, член національної збірної команди України Євген Душкевич (I місце у ваговій категорії 85 кг).

 

За підсумками змагань перемогу одержала команда Центрального територіального управління Національної гвардії України МВС України, на другому місці команда Донецького юридичного інституту МВС України. Третє місце посіла команда Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

Усіх призерів нагородили медалями та дипломами, а команди — дипломами та кубками.

Відділ комунікації та інформаційного забезпечення