Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Науково-викладацький склад Донецького юридичного інституту МВС України докладає чималих зусиль аби урізноманітнити тематику і процес викладення матеріалу, зробити заняття корисними та змістовними. Тому нерідко до стін інституту запрошують практичних працівників та інших цікавих спікерів.

Нещодавно до Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України з досить незвичною лекцією-екскурсією завітав асистент кафедри історії України та правознавства Криворізького державного педагогічного університету, заступник директора з наукової роботи КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» КМР Артур Дробот.  Так, здобувачі та здобувачки вищої освіти на декілька годин поринули у дивний світ археології та історії. Хлопці та дівчата дізнались про те, що таке «німі» артефакти та навіть  ознайомилися з експонатами, які Артур Олександрович приніс із собою. Заняття відбулося з елементами вікторини.

 

Колектив Криворізького навчально-наукового інституту ДЮІ МВС України висловлює вдячність за співпрацю керівництву КЗК «Міський історико-краєзнавчий музей» КМР та особисто Артуру Дроботу за цікаву та змістовну лекцію!

 

Відділ комунікації та інформаційного забезпечення