Офіційна пошта        postmaster@dli.donetsk.ua

Телефон приймальної ректора   (0629) 515587

Вступ України до Європейського Союзу  - це масштабний процес, який охоплює різні сфери життя країни. У грудні 2020 року стартувала інформаційна кампанія «EUКраїна»  за ініціативою Віце прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольги Стефанішиної за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні і проєкту ЄС «Association4U». Мета кампанії - продемонструвати переваги вступу України до Євросоюзу. Потрібно зазначити, що переважна більшість українців підтримує членство у ЄС. Рівень загальнонаціональної підтримки коливається в межах 60-70%.

Донецький юридичний інститут МВС України активно долучається до обговорення переваг та можливостей у рамках англомовного спікінг клабу «English in Law». Особовий склад інституту обговорив та проаналізував практичний зміст кампанії «EUКраїна», переваги та можливості для українців та України зокрема завдяки Євроінтеграції. 

«Кожен з нас усвідомлює важливість членства України у складі Європейського Союзу, адже Верховенство права, Свобода, Демократія, Рівність, Повага до прав людини – найголовніші принципи його діяльності», - зазначає керівництво ДЮІ.

Донецький юридичний інститут МВС України «За» Євроінтеграцію!

Більше про кампанію «EUКраїна», реформи та проєкти за посиланням https://association4u.in.ua/

 

Відділення міжнародного співробітництва